Haber

11 Haziran Süper Loto Sonuçları ve Kazanan Numaralar: 11 Haziran Süper Loto Sonuç Sorgulama Sayfası

Milli Piyango’nun Salı, Perşembe ve Pazar akşamları düzenlediği Üstün Loto’da haftanın son çekilişi bu akşam gerçekleşti. Şans oyunu severlerin büyük bir heyecanla beklediği Süper Loto, saat 21:30’da yapılacak canlı yayının ardından açıklanacak. Çekilişin detayları araştırılmaya devam ediyor. Peki 11 Haziran Üstün Loto sonuçları açıklandı mı? 11 Haziran Süper Loto’da kazandıran numaralar neler oldu? İşte 11 Haziran Süper Loto sonuçları sorgulama sayfası…

11 Haziran Pazar Süper Loto Sonuçları Açıklandı mı?

Milli Piyango’nun en sevilen oyunları arasında yer alan Üstün Loto’da haftanın son çekilişi de tamamlandı. Noter ve Milli Piyango yetkilileri eşliğinde bu akşam saat 21:30’da canlı yayında gerçekleşen çekilişin detayları Milli Piyango’nun resmi internet sitesinde açıklandı. 6 kişinin büyük ikramiyeyi kazanma şansı yakaladığı 11 Haziran Büyük Loto sonuçları sayfasına haberimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

11 Haziran Pazar Olağanüstü Loto Sonuçları Açıklandı!

11 Haziran Yüce Loto’da kazandıran numaralar; 8, 16, 19, 36, 51, 57 oldu. 23.732.200,02 TL’lik büyük ikramiye bir sonraki Süper Loto’ya devredildi.

11 HAZİRAN MUHTEŞEM LOTO SONUÇ SORGU SAYFASI

canakcihaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu