Yaşam

Fantastik edebiyatın kült dizisi: Fire and the Price

ensonhaber.com

Yedi Kartal Efsanesi serisinin merakla beklenen üçüncü kitabı Saygın Ersin tarafından bu ay okuyucularıyla buluşuyor. Fantastik edebiyatımızın usta ismi Saygın Ersin imzalı Ateş ve Bedel’i kapak tasarımı Murat Yılmaz imzalı Nisan Yayınları yayımlıyor.

20’den fazla dile çevrilen Pir-i Lezzet’in yazarından fantastik edebiyatımızın kült serisinin üçüncü romanı Yedi Kartal Efsanesi huzurlarınızda, Ateş ve Fiyat.

Zülfikar’ın Kararı ve Erbain Fırtınası ile başlayan macera yeni kitapta hız kesmeden devam ediyor. Saygın Ersin, bu toprakların mitlerini ve kadim efsanelerini usta diliyle nefes kesen bir romanda bir kez daha günümüz okurlarına anlatıyor.

antik krallıklar

“Yediler”, “Lokman Hekim’in Kartalları” olarak bilinen, dört elementi ve etraflarındaki tüm nesneleri şekillendiren ve büken “Ustalar” ile çağdaş bir klasik Yedi Kartal Efsanesi. Lokman Hekim’den ima edilen Ateş ve Price Devleti.

Ayrıca Sayın Ersin, Seven Eagles dünyasında konuşulan kadim bir dilin perdesini yavaş yavaş aralıyor ve yeni bir dille karşımıza çıkarıyor:

Ateş dili…

Kitap birçok dile çevrildi

Tüm dünyada 20’den fazla dile çevrilen Pir-i Lezzet ile geniş bir okuyucu kitlesine ulaşan Saygın Ersin’in kült dizisi Yedi Kartal Efsanesi tüm kitapçılarda. Serinin ilk iki kitabı Zülfikar’ın Kararı ve Erbain Fırtına yeni baskılarıyla okuyucularını bekliyor.

Kitap sayfası için link:

[email protected]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu